About Forum About Forum

At the discussion area you can discuss about the pilot, use of netbooks in schools and specific ideas for your pedagogical projects. The forum is important to give us input for the future pedagogical scenarios.

Select a category you like and then click on "Post new thread" to add a message. To post or reply you need to be logged in.


Use Google Translator

The posts in this forum are in different languages. You can use the Google Translator to translate the content into your own language.

 
Forum (Forum) Forum (Forum)
Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
ACER SINIF YÖNETİCİSİ ve CABRILOG lisans kodu
Merhaba Ayşegül Hanım
1.Gönderdiğiniz sunu için teşekkürler. Sununuzu http://cid-8f7488800a59ddb1.office.live.com/browse.aspx/.Public/2010-11%20yar%c4%b1y%c4%b1l%20%c3%a7al%c4%b1%c5%9fmalar%c4%b1 adresinde yayınladım. Ancak diğer sunular açılıyor sadece sizin sununuz açılmıyor. Sununuzu normal açılır şekilde bu adresime tekrar gönderebilir misiniz? Ayrıca okul çalışmaları sunusunu göndermiyen arkadaşlardan da beklemekteyim.

2.ACER Sınıf Yöneticisi yazılımı kullanmaya başlamışsınız tebrikler. Kullanmaya başlamayan veya sorun yaşayanlar için KLAVUZ çevirisini gözden geçirip tekrar yayınladım http://cid-8f7488800a59ddb1.office.live.com/browse.aspx/.Public/2010-11%20yar%c4%b1y%c4%b1l%20%c3%a7al%c4%b1%c5%9fmalar%c4%b1 ACER Sınıf Yöneticisi 30 günlük deneme süresi sonrası sistem kullanımınıza kapandı ise LİSANS KODU için https://helpdesk-netbooks.eun.org/newticket adresine baş vurabilirsiniz.

3.CABRILOG yazılımından bahsetmemişsiniz. 30 günlük deneme süresinden sonra CABRILOG yazılımını kullanmak için LİSANS KODU talep etmelisiniz. LİSANS KODU talep etmek için https://helpdesk-netbooks.eun.org/newticket linkini doldurmanız gerekir.

4.Öğrencilerin bilinçlendirilmesi için kullanılmak üzere www.netbooks.eun.org/web/acer/blog/-/blogs/safer-internet-day-8-february-2011 sayfasında yayınlanan Güvenli internet kullanımı etkinliği araç setleri hizmetinize sunulmuştur.

Hoşça kalın
Flag Flag